15 Лютого, 2022 р., 14:40
     До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан у селищі Ярмолинці біля меморіального комплексу відбувся урочистий захід.
14 Лютого, 2022 р., 08:12
     Приходьте у парк, який зараз є… ну майже «валентинкою»!
11 Лютого, 2022 р., 10:00
     Шановні жителі Ярмолинецької селищної територіальної громади!
09 Лютого, 2022 р., 08:13
     Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
07 Лютого, 2022 р., 08:25
     Організація і розвиток добровільного пожежного руху на території Ярмолинецької селищної територіальної громади. Про це йшлося на нараді 4 лютого, яку селищний голова Андрій Шутяк провів з представниками Асоціації громадських формувань Ярмолинецької територіальної громади та рятувальниками Хмельницького районного управління ГУ ДСНС України.
04 Лютого, 2022 р., 11:50
     4 лютого 2022 року депутати Ярмолинецької селищної ради зібралися на 19 позачергову сесію. Засідання сесії пройшло під головуванням селищного голови Андрія Шутяка. Участь у роботі сесії взяли 16 депутатів.