Оголошення

Прокуратура вживає заходів щодо приведення розмірів орендної плати у відповідність до вимог чинного законодавства

Городоцькою місцевою прокуратурою з місцем дислокації смт Ярмолинці виявлено факт невідповідності вимогам законодавства розмірів орендної плати за використання  земель    сільськогосподарського призначення.

15:26:45 25.02.2021

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

За прогнозами Гідрометцентру на території облісті протягом 19, 20, 21, 22 лютого 2021 року на дорогах ожеледиця. 1 рівень небезпеки жовтий.

16:46:21 18.02.2021

Про проведення онлайн семінару

19 лютого 2021 року о 10 годині (початок реєстрації о 9:30 год.)  відбудеться онлайн  семінар з питань роз’яснення алгоритму взаємодії пасічників, аргаріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів, попередження та недопущення отруєння бджіл.

15:59:18 18.02.2021

До уваги суб’єктів декларування !

Ярмолинецька селищна рада звертає увагу суб’єктів декларування щодо обов’язку до 1 квітня 2021 року подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства  декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік за формою, що визначається Національним агентством.

14:17:08 16.02.2021

Ревізори Хмельниччини за 2020 рік забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 19 млн.грн.

Працівниками Управління Західного офісу Держаудитслужби  в Хмельницькій області впродовж 2020 року за результатами проведених ревізій виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 98 млн. гривень.Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 19 млн. грн.,  в тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів під час контрольних заходів проведених у попередніх роках.

14:37:44 12.02.2021

Ярмолинецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад апарату та виконавчих органів  Ярмолинецької селищної ради: спеціаліста І категорії - бухгалтера відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення апарату Ярмолинецької селищної ради;

15:26:45 11.02.2021

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

За прогнозом Гідрометцентру в південній частині Хмельницької області 11.02.2021 року очікується туман, видимість 200-500 метрів. 1 рівень небезпеки жовтий. Відділ комунальної власності, містобудування та архітектури, ЖКГ та благоустрою селищної ради

11:10:19 11.02.2021

Інформація регіонального відділення фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях

«Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему – Державне підприємство «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» пропонується до продажу об’єкт малої приватизації державної власності – комплекс у складі: адмінбудинок літ «А-1» площею 99,9 кв.м; гараж літ. «Б»

14:04:35 08.02.2021

ДПС у Хмельницькій області інформує

Робочі зустрічі: у Ярмолинцях роз’яснили податкові новації та особливості роботи з програмним РРО У ракурсі переваг використання платниками податків програмних РРО та електронних сервісів ДПС, зокрема подання платниками податків звітності в електронному вигляді, у Ярмолинецькій ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області відбулась зустріч начальника ДПІ Світлани Павлюковської з представниками бізнесу.

11:08:15 08.02.2021