18 Лютого, 2021 р., 15:59
19 лютого 2021 року о 10 годині (початок реєстрації о 9:30 год.)  відбудеться онлайн  семінар з питань роз’яснення алгоритму взаємодії пасічників, аргаріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів, попередження та недопущення отруєння бджіл.
16 Лютого, 2021 р., 14:17
        Ярмолинецька селищна рада звертає увагу суб’єктів декларування щодо обов’язку до 1 квітня 2021 року подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства  декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік за формою, що визначається Національним агентством.
12 Лютого, 2021 р., 14:37
Працівниками Управління Західного офісу Держаудитслужби  в Хмельницькій області впродовж 2020 року за результатами проведених ревізій виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 98 млн. гривень.Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 19 млн. грн.,  в тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів під час контрольних заходів проведених у попередніх роках.
11 Лютого, 2021 р., 15:26
Ярмолинецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад апарату та виконавчих органів  Ярмолинецької селищної ради: спеціаліста І категорії - бухгалтера відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення апарату Ярмолинецької селищної ради;
11 Лютого, 2021 р., 11:10
За прогнозом Гідрометцентру в південній частині Хмельницької області 11.02.2021 року очікується туман, видимість 200-500 метрів. 1 рівень небезпеки жовтий. Відділ комунальної власності, містобудування та архітектури, ЖКГ та благоустрою селищної ради
08 Лютого, 2021 р., 14:04
«Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему – Державне підприємство «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» пропонується до продажу об’єкт малої приватизації державної власності – комплекс у складі: адмінбудинок літ «А-1» площею 99,9 кв.м; гараж літ. «Б»
08 Лютого, 2021 р., 11:08
Робочі зустрічі: у Ярмолинцях роз’яснили податкові новації та особливості роботи з програмним РРО У ракурсі переваг використання платниками податків програмних РРО та електронних сервісів ДПС, зокрема подання платниками податків звітності в електронному вигляді, у Ярмолинецькій ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області відбулась зустріч начальника ДПІ Світлани Павлюковської з представниками бізнесу.
08 Лютого, 2021 р., 10:01
Виконавчий комітет Ярмолинецької селищної ради оголошує конкурс на право здійснення перевезення пасажирів в звичайному режимі руху на автобусному маршруті загального користування «Ярмолинці – ст. Ярмолинці» Засідання конкурсного комітету відбудеться 2 квітня 2021 року за адресою: Хмельницька обл., смт Ярмолинці площа 600-річчя, Ярмолинець, 1 (адмінбудинок). Початок роботи о 10.00 год.