10 Травня, 2022 р., 14:37
     Колір настрою синьо-жовтий.       Цими днями він вихлюпнувся на наші вулиці, паркани, спортивні майданчики. Поєднання небесної чистоти і земного достатку, свіжості вітру і тепла сонця. Мудрості і волі.
10 Травня, 2022 р., 14:34
     Ветеранм Другої світової війни. Ті, хто наближав перемогу над нацизмом. Деякі з них є нашими сучасниками, і їхній вік наближається до столітнього. Пройшовши крізь спалахи вогняних років, вони зуміли зберегти чистоту душі та помислів, силу духу та ясність думки.
09 Травня, 2022 р., 14:57
      Українська жінка сьогодні - це символ сили та любові у всьому світі!
09 Травня, 2022 р., 14:57
Будьте обережні: кліщі Іксодові кліщі небезпечні не лише для тварин, а й для людей. Вони особливо активні у квітні-червні та серпні-жовтні. “Присмоктатися” до своєї “жертви” ця комаха може у місцях, де є природнє трав`яне покриття. Благодатне для неї середовище – це парки, сквери та ліси. До слова, у період воєнного стану діє заборона на відвідання лісів та лісосмуг, особливо на прифронтових та деокупованих територіях. Якщо ж виникло бажання прогулятися парком – одягніться належним чином, щоб захиститися від кліщів! Знизити ризик укусу небезпечних комах допоможуть:
08 Травня, 2022 р., 14:55
     8 і 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
07 Травня, 2022 р., 14:52
     Потанцюємо!      Запрошення, від якого не сила відмовитися. Танець – це рух, краса та емоції.
06 Травня, 2022 р., 10:28
     5 травня під головуванням заступника Ярмолинецького селищного голови Івана Березовського відбулося засідання виконавчого комітету Ярмолинецької селищної ради.
06 Травня, 2022 р., 09:05
     У четвер, 5 травня, в Ярмолинцях відбулося весняне прибирання стадіону «Юність».
06 Травня, 2022 р., 09:02
     Колір – це енергія, що зримо проявилася. Тому нас так радує різнобарв’я квітів.