14 Листопада, 2022 р., 16:53
     У с. Томашівці зібрали для українських бійців городину, фрукти, продукти тривалого зберігання. Подбали і про інші речі, без яких у холодну пору ніяк. Так жителька села Валентина Павлюк-Юзвак сплела 15 пар теплих шкарпеток, щоб зігрівали наших оборонців.
11 Листопада, 2022 р., 15:49
11 листопада під головуванням заступника селищного голови Івана Березовського відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ярмолинецької селищної ради.
11 Листопада, 2022 р., 09:30
Цього тижня в с. Соколівці проводилися  роботи з поточного (ямкового) ремонту доріг відповідно до Програми розвитку автомобільних доріг Ярмолинецької селищної територіальної громади на 2021 – 2022 роки.
08 Листопада, 2022 р., 16:47
     Ярмолинецька селищна рада придбала чергову партію контейнерів металевих для збору твердих побутових відходів (19 шт.) та контейнерів-сіток для збору ПЕТ пляшок (20 шт.).
08 Листопада, 2022 р., 16:44
     Увага! Застосовується графік погодинних відключень!
08 Листопада, 2022 р., 08:31
     Залежно від сезону жителі громади винаходять усе нові способи, як зробити службу для українських захисників комфортнішою.
04 Листопада, 2022 р., 08:29
     В Україні День працівника соціальної сфери відзначають у першу неділю листопада. Останній місяць осені навіває задуму й тужливий настрій, у цю пору особливо цінуєш лагідне сонячне проміння, душевну розмову й аромат та барви квітів – усе те, що зігріває та розраджує. Символічно, що професійне свято працівників, які допомагають людям долати кризові ситуації, полегшують біль і страждання, спонукають до добрих справ, припадає саме на цей час.
04 Листопада, 2022 р., 08:27
В обласному відкритому патріотичному фестивалі-конкурсі «Мистецька варта» взяли участь 255 виконавців в різних жанрах мистецтва. Наприкінці жовтня журі підбило підсумки конкурсу.