03 Жовтня, 2022 р., 16:19
     Цієї неділі в Україні відзначали День працівників освіти.
03 Жовтня, 2022 р., 11:42
     Берегти пам'ять про захисників Батьківщини і передавати її у поколіннях можна в різний спосіб. Спортивно-патріотична подія  «Шаную воїнів, біжу за Героїв України!» це яскраво засвідчила. Захід був велелюдним, живим, щирим. Новий формат патріотичної події згуртував жителів громади різних поколінь.
03 Жовтня, 2022 р., 11:41
     Робітники сфери благоустрою Ярмолинецької селищної ради працюють над зміцненням бетонного паркану навколо стадіону «Юність» з боку вул. Шевченка.
30 Вересня, 2022 р., 09:45
     У першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти
27 Вересня, 2022 р., 10:58
     Як зазначили в Міністерстві розвитку громад та територій України, опалювальний період 2022–2023 років буде найскладнішим в історії України і його впевнене проходження напряму залежить від послідовних та скоординованих дій центральної і місцевої влади та громадян.
26 Вересня, 2022 р., 09:17
     Днями командир 3 окремої танкової Залізної бригади полковник Роман Шеремет провів нагородження побратимів, вшанованих державними нагородами, відзнаками               Головнокомандувача ЗСУ, інших військових командувань та громадськими відзнаками.