09 Вересня, 2022 р., 08:52
     З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи групою було здійснено обхід 58 суб’єктів господарювання.
09 Вересня, 2022 р., 08:45
    Вранці 8 вересня сотні людей прийшли на центральну площу смт Ярмолинець, щоб провести в останню путь свого земляка полеглого військовослужбовця Андрія Бернаду, 1990 року народження.
06 Вересня, 2022 р., 15:57
     Вересень війнув осінньою свіжістю, але природа ще по-літньому буяє і зелені насадження потребують дбайливого догляду.       Сьогодні косарі комунального підприємства «Комунальник – 2011» доглянули газони в центрі смт Ярмолинець.  А  їхні колеги жінки впорядкували кущі троянд, здійснили сезонну обрізку. Завдяки їхній праці у центральній частині містечка панують чистота та лад.
05 Вересня, 2022 р., 13:35
Тиждень у волонтерів Ярмолинеччини розпочався з формування гуманітарного вантажу, що поїде на схід до наших захисників.
02 Вересня, 2022 р., 16:20
     Сьогодні маємо приємну нагоду подякувати підприємцям краю, котрі є лідерами у своїй галузі і водночас дієво підтримують наших захисників.
02 Вересня, 2022 р., 16:10
     Сьогодні, 2 вересня, в Ярмолинцях працювали представники команди «Карітас Хмельницький» – здійснювали реєстрацію сімей внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у Ярмолинецькій громаді, на отримання грошової допомоги (кошти в розмірі 6 тис. 660 грн на одного члена сім’ї).