19 Серпня, 2022 р., 13:30
В умовах війни, вимушеної еміграції та під звуки сирени, українські діти готові боротися за знання.
19 Серпня, 2022 р., 09:24
    Хмельницький благодійний фонд «Родина. Я» у середу, 17 серпня, доставив у Ярмолинецьку громаду гуманітарний вантаж для родин з дітьми. Переважно це допомога, передана з Іспанії та Німеччини: дитяче харчування, печиво, підгузки, дитячі ковдри тощо.
18 Серпня, 2022 р., 14:23
     Сонячного ранку 18 серпня над центральною площею Ярмолинець линуло тужливе «Пливе кача…». Ярмолинеччина прощалася із загиблим героєм українським захисником Андрієм Оробчуком, 1990 року народження. Сотні людей прийшли на площу, аби спільно помолитися за спокій душі полеглого земляка, розділити з рідними і близькими воїна та його односельцями їхній біль та скорботу.
17 Серпня, 2022 р., 14:50
     У Ярмолинецькій громаді найближчим часом запрацює соціальна пральня для внутрішньо переміщених осіб. Пральню облаштували завдяки програмі мікрогрантів від Благодійного фонду «Карітас Хмельницький УГКЦ».
16 Серпня, 2022 р., 14:52
     Парк «Молодіжний» на околиці Ярмолинець з боку Кам’янця-Подільського стає все затишнішим.
12 Серпня, 2022 р., 09:27
     11 серпня 2022 року під головуванням секретаря Ярмолинецької селищної ради Алли Садлій відбулося засідання 26 позачергової сесії. На засідання зареєструвалися 20 депутатів із 26 обраних.