25 Жовтня, 2022 р., 10:05
     24 жовтня 2022 року відбулася публічна презентація інвестиційного паспорта Ярмолинецької громади, в якій взяли участь понад 30 учасників з усієї України, зокрема з Хмельницької, Харківської, Львівської та інших областей.
25 Жовтня, 2022 р., 10:03
Виконавцями робіт є: -    філія «Ярмолинецький райавтодор» дочірнього підприємства «Хмельницький облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України»; -    приватне підприємства «А.М.А. Плюс».
20 Жовтня, 2022 р., 09:04
     До нового трактора, який нещодавно придбали для потреб комунального підприємства «Комунальник – 2011», закуплено причіп тракторний самоскидний. Трактор і причіп до нього придбано за кошти з місцевого бюджету, відповідне рішення погодив селищний голова Андрій Шутяк.
20 Жовтня, 2022 р., 09:01
     Організатором спортивно-патріотичної події виступила Ярмолинецька селищна рада, відділ культури, туризму та релігії.
19 Жовтня, 2022 р., 10:09
      Про костел Воздвиження Святого Хреста у с. Ясенівці на Ярмолинеччині відомостей обмаль, проте це святиня з історією. Храмові понад 200 років, зводився він як кам’яна мурована споруда і за століття сильно розрісся прибудовами.
18 Жовтня, 2022 р., 15:08
     18 жовтня 2022 року під головуванням секретаря Ярмолинецької селищної ради Алли Садлій відбулося пленарне засідання 29 сесії. Для участі в засіданні зареєструвалися 15 депутатів.
18 Жовтня, 2022 р., 14:45
     На Ярмолинеччину за сприяння радника Міністра юстиції України нашого земляка Василика Віталія Валентиновича надійшла гуманітарна допомога від благодійної організації «Центр волонтерства та захисту».